Skoda Fabia Combi 2.0 Elegance (2002)

autoreview

Skoda Fabia Combi

Signalement

UitvoeringFabia Combi 2.0 Elegance
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De Fabia met tweeliterblok is werkelijk een geweldige uitvoering. Weliswaar is dit niet echt meer een goedkope auto te noemen, maar hij voldoet precies aan onze wensen: luxe, genoeg vermogen en een flinke kofferbak (dat laatste is nodig vanwege gezinsuitbreiding).

De motor is oorspronkelijk afkomstig uit de VW Golf en voldoet geweldig in de lichte Fabia. Hij is heel schakellui te rijden omdat het maximumkoppel al bereikt wordt bij 2.400 tpm.

Het uitrustingniveau ligt ook heel erg hoog: 4 electrische ramen, afstandbediening centrale portiervergrendeling, electrisch schuifdak, electrische verstelbare en verwarmbare spiegels, cruisecontrol, boordcomputer, verwarmde ruitenspoeiers, airco, lichtmetalen velgen, variabele ruiterwisser interval. En dat is allemaal standaard op deze uitvoering. En daarnaast zijn o.a. nog electrische stoelverwarming en park distance control als opties op de Fabia aanwezig.

De prijs-/kwaliteitverhouding is zeer goed te noemen en kan iedereen aanraden om eens naar de Fabia te kijken als ze een nieuwe auto zoeken.

Het verbruik van reuze mee voor een tweeliter in combinatie met een vlotte rijstijl: gemiddeld 1 op 12 en ook het onderhoud was zeker niet te duur: In totaal hebben we sinds de aanschaf aan onderhoud € 326,68 uitgegeven (€ 125,15 voor 15000 km beurt en € 201,53 voor 30000 km beurt)

PROBLEMEN

We hebben de Fabia nu ruim twee jaar en tot op heden is de Fabia niet alleen een prettige auto maar vooral ook een probleemloze. In ruim twee jaar is er slechts één onderdeel vervangen (een onderdeel van de verwarming) en aangezien dat binnen de twee jaar viel was het nog garantie ook.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Skoda Fabia

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.