Skoda Enyaq iV 60 132kW Sportline (2022) #2
autoreview

Signalement
Uitvoering | Enyaq iV 60 132kW Sportline |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2022 |
Jaar van aanschaf | 2023 |
KM-stand bij aanschaf | 10 km |
KM-stand laatst | 2.445 km |
Eerste elektrische week
- 935 km
Zo na ruim 10 maanden (eind maart 2022 besteld) wachten mocht ik afeglopen zaterdag 11 februari eindelijk mijn Skoda ENYAQ 60 SportLine ophalen. Inmiddels bijna een week verder en bijna 1000 km verder, kan ik niet anders zeggen dat het een heerlijke auto is om mee te rijden. Ik heb wel het een en ander aan opties die het rijden nog comfortabeler maken, zoals travel assist, ACC, het enige wat ik mis aan rijhulpsysteem is de dodehoekassistentie, dit had het rijden nog makkelijker gemaakt (mijn vorige auto had dit wel). Het verbinden met de My Skoda app ging ook goed en snel i.s.m. de dealer. Het instellen van de auto naar mijn wensen was even uitzoekerij, maar uiteindelijk toch gelukt. Het enige wat ik nog moet uitzoeken is waarom als ik aan een snellader (175 kW) hang, de auto niet maximaal laad.
Nu op naar de volgende elektrische kilometers en weken.
Drie weken verder
- 2.445 km
Zo even een kleine update. Afgelopen week niet heel veel kilometers gemaakt. de vorige twee weken ongeveer 1000 km/week.
Deze week voor het eerst met een andere mindset proberen te rijden, dat is best wel eng en vreemd. Zeker als je uit een brandstof auto komt. Ik heb tot twee keer toe de accu tot onder 10% leeg gereden minimaal 7%. Dan opladen bij een fastcharge (minimaal 175 kW DC) en na 45 minuten laden weer op pad met een accu tot 80% opgeladen. Ik heb nog steeds geen 100 kW laden gezien (max ligt nu op 77 kW), maar ligt waarschijnlijk aan de buiten temperatuur. Qua rijden heb ik niets te klagen en de hulpsystemen zijn ook erg fijn.
Ik houdt jullie op de hoogte.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?

Skoda Enyaq iV 60 180pk Sportline · Camera · Apple/Android Car Play · Navi · P-Sensoren · Elek. Achterklep · 20'' Inch · Garantie t/m 09-01-2027 of 100.000km
- 2023
- 32.840 km

Skoda Enyaq 60 Selection / Camera / Sfeerverlichting / Navi
- 2024
- 27.597 km

Skoda Enyaq iV 80 204 PK | Leder | Memory | LED |21'' LMV |
- 2021
- 78.094 km