Seat Ibiza 2.0i 16V GTi Cupra (1997)

autoreview

Seat Ibiza 2.0i 16V GTi Cupra (1997)

Signalement

UitvoeringIbiza 2.0i 16V GTi Cupra
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf156.300 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Toen ik opzoek was naar een auto heb ik naar verschillende auto's gekeken zoals een clio williams, 206 gti en uiteindelijk de ibiza cupra.

Deze stond bij een kennis te koop voor een zeer geschikte prijs.
Daarom er dus een proefrit meegemaakt en er achter gekomen wat voor leuke auto dit is.

Wanneer je boven de 4000 toeren komt begint de auto pas echt te leven. Heerlijk om er dan op een verlaten weg mee te rijden.

Wanneer je rustig wil rijden is dit ook goed mogelijk met deze auto. Ook het verbruik vind ik erg meevallen voor een 2.0
Wanneer je je een beetje weet in te houden is een gemiddeld verbruik van 1:12, 1:13 goed mogelijk.

Auto is nog helemaal orgineel en dat wil ik ook houden zo.
Heb met de auto nog geen problemen gehad.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Seat Ibiza

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.