Renault Zoe R135 Intens (2020) #4

autoreview

Renault Zoe R135 Intens (2020)

Signalement

UitvoeringZoe R135 Intens
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2020
Jaar van aanschaf2021
KM-stand bij aanschaf18.000 km
KM-stand laatst46.000 km
Lezerswaardering: 35%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Renault ZOE - 135 intens

  • 46.000 km

Een jaar gereden met de ZOE. Al met al een fijne auto. Met name op kortere ritten. Het is een auto geweest die we altijd graag pakten voor korte ritten. Je hoeft je bij een elektrische auto ook niet druk te maken om het maken van kortere ritten. Geen problemen met de auto gehad in het jaar dat deze in bezit is geweest.

Positief:
Ruimte voor het formaat
Stuurwiel verwarming
Stoelverwarming
Apple CarPlay
Snel (relatief.. 135pk en 250?nm) en wendbaar
Verlichting van de led koplampen is top
Automaat werkt lekker (kiezen van versnellingen)
Parkeersensoren rondom + camera (erg prettig)

Minder:
Kan zijn vermogen vaak niet goed kwijt op voorwielen
Stoelen zitten niet geweldig en zijn slecht verstelbaar
Auto is te klein voor gezinnen met klein kind
Openen en sluiten van de Renault met keycard, je wordt gek van hoe vaak de auto opent en sluit omdat hij denkt dat je de auto wilt openen.
De portieren hebben een gemene hoek waar je fijn je oog of hoofd aan kunt stoten..
Lane keep assist.. is een gimmick op deze auto
Ik had de versie met huur accu en maakte veel kilometers waardoor ik maandelijks ca. 130 euro kon aftikken.

4,0
  • Betrouwbaarheid
    5
  • Prestaties
    5
  • Comfort
    3
  • Kosten
    3
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Renault Zoe

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens