Renault Grand Scénic 2.0 16V Tech Line (2007)

autoreview

Renault Grand Scénic
Renault Grand ScénicRenault Grand ScénicRenault Grand ScénicRenault Grand Scénic 2.0 dCi 150 Tech LineRenault Grand ScénicRenault Grand ScénicRenault Grand ScénicRenault Grand ScénicRenault Grand ScénicRenault Grand ScénicRenault ScénicRenault ScénicRenault Scénic

Signalement

UitvoeringGrand Scénic 2.0 16V Tech Line
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2007
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De Grand Scenic is qua veercomfort stugger geveerd dan de Laguna die ik voorheen reed. Dit is logisch, omdat het verschillende typen auto’s betreft, maar toch even wennen. Het voelt stugger, directer is misschien een beter woord. Het is een auto die erg practisch is. Een korte neus maakt parkeren eenvoudiger dan een Laguna, en met kinderen is dit een prima auto. De vakantie naar Frankrijk was dan ook super.

De optie van een apart te openen achterruit bevalt dan prima; als je bagageruimte iets voller wordt sluit je de klep, opent de ruit en stouwt verder. Ook kun je zo makkelijk bij de spullen, zonder steeds de klep te opnenen.

Nadeel vind ik het aparte korte zijruitje voor. De Laguna had 1 zijruit, 1x op en naar en de ruit was schoon van condens/regen. Doordat de zijruit voor niet doorloopt, maar vooraan zo’n driehoekje kent blijft daarop condens zitten, waardoor je de spiegels niet goed kunt zien. Even vegen en klaar, maar toch....

De Bluetooth verbinding met de telefoon is niet ok. De verbinding is erg slecht, ik adviseer mensen om toch een houder te nemen.

De overige onderdelen van de communicatiemodule zijn super. Voicecontrol werkt prima, en ook de audio 4x 40 wat klink top.

De automatische verlichting, ruitenwissers en auto-dimmende buitenspiegel zijn super, en dragen bij aan het rijgenot.

Wees erop attent dat je de automatische parkeerrem alleen met de handsfreesleutel IN de gleuf kunt uitschakelen: nodig voor een wasstraat :-)

PROBLEMEN

Geen.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Renault Scénic

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.