Renault Clio Estate TCe 90 Energy Expression (2013) #4

autoreview

Renault Clio Estate TCe 90 Energy Expression (2013)

Signalement

UitvoeringClio Estate TCe 90 Energy Expression
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2013
Jaar van aanschaf2013
KM-stand bij aanschaf15 km
KM-stand laatst1.500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste week

  • 457 km

Aflopen maandag mijn Clio opgehaald.
Ik heb er ruim drie maanden op moeten wachten, maar dan heb je ook wat.
De keuze was gevallen op de Clio omdat hij enkel in dit segment de Ibiza en de Fabia als concurrent heeft.
Ik vind de Clio ver weg het mooist van deze drie.
Ik heb er een proefrit in gemaakt en vond hem heerlijk zitten en geweldig strak sturen .
ook viel mij de prestaties van de drie cilinder zeker niet tegen.
de turbo doet goed zijn werk.
Na 1 week heb ik er een kleine 500 km opgezet.
Alles doet het naar behoren , maar heeft wel wat gewenning nodig om alles blindelings te kunnen bedienen in de auto.
Een negatief punt is de grote A stijl, mijn vrouw is vrij klein en heeft omdat ze vrij dicht op het stuur zit een slecht zicht op die plek.
Positief punt vind ik de Cruise control, die is heel goed te bedienen op het stuur en zeer nauwkeurig in te stellen.
jullie begrijpen dat ik verder weinig kan zeggen over betrouwbaarheid dus dat komt in het vervolg van deze wagen.

met vriendelijke gr Andre

5 weken oud

  • 1.500 km

na vijf weken en 1500km bevalt de Renault nog erg goed.
de wagen word voor 80% in de stad gebruikt, en daar is het verbruik ook naar.
we rijden nu 7.1 liter op de honderd kilometer.
iets tegenvallend , maar ga ervan uit dat het verbruik wel iets beter gaat worden met de tijd.
verder is het een hele fijne auto en zijn we inmiddels helemaal gewent met alle knopjes en hendeltjes.
de auto is met koude motor wel iets schokkerig maar is na 2 km alweer over dus echt een probleem vind ik dat niet.
over twee weken gaan we met vier volwassenen met de Clio op wintersport, dus ben erg benieuwd hoe de reis gaat worden en hoe hij zich houd in de kou.
in het nieuwe jaar komt het volgende verslag.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Renault Clio

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.