Peugeot 309 XL 1.4i Profil (1991)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | 309 XL 1.4i Profil |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1991 |
| Jaar van aanschaf | 1991 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De 309 is een fijn autootje. Rijdt vrij pittig en heeft genoeg ruimte voor een gezin met 2 kleine kinderen. Vooral het pneumatische schuifdak vind ik het einde. Ook de wegligging is goed en het veercomfort is stukken beter dan de Kadett die ik hiervoor had. Geweldige auto, die 309. Echte Franse zachte stoelen en een leuk zoemend geluidje van de motor bij vlot accelereren.
PROBLEMEN
- Op een gegeven moment ging de brandstofpomp stuk. De auto stotterde erg en sloeg vaak af. Het is snel verholpen.
- Ik ben in Frankrijk eens over een steen gereden en toen hing de uitlaat los. De monteur zei dat het veel zou gaan kosten maar toen er een stagair aan peuterde was het zo gefixt.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lees ook

Peugeot 308 GTI 250 - Peugeot 309 GTI 16 - Duurtest

AutoWeek 2025: 'Dit is de winnaar van de eindejaarsprijs beste funcar'

Dit bejaarde Italiaanse klimgeitje is nog lang niet klaar - In het Wild

De MG HS Hybrid+ laat de Dacia Bigster Hybrid duur en beter lijken

Lezersreacties (0)
Reageren