Peugeot 307 SW 1.6 16V (2003)

autoreview

Peugeot 307 SW
Peugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 - interieurPeugeot 307 - interieur

Signalement

Uitvoering307 SW 1.6 16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

3,5 maand wachten op iets nieuws is nooit leuk, maar het was de moeite waard. De auto rijdt geweldig, is heerlijk stil en mede doordat ik alle opties erop heb zitten die mogelijk zijn, is het een genot om er in te rijden. Ik heb niet de Pack-uitvoering genomen omdat ik mijn eigen navigatieradio en telefoon heb over gezet. Ik vind de auto het mooist in het zwart (met de extra getinte ramen) en in de speciale leverkleur. Ik ben mijn wilde haren een beetje kwijt, dus ik vind dat de 1.6 liter motor voldoende is. Maar wanneer het prijsverschil tussen de 1.6 en de 2.0 niet zo groot was geweest, had ik waarschijnlijk toch wel voor de 2.0 gekozen. Misschien komt er nog een 1.8 liter?

PROBLEMEN

Problemen heb ik tot nu toe nog niet gehad, ik ondervind wel een paar nadeeltjes.

1- de knipperlicht instalatie schiet bij terugkomen nog wel een door naar de andere kant.
2- Het hoge benzine verbruik.
3- De gordelconstructie voor de middelste achterpassagier is niet erg handig.
4- Schakelen is redelijk zwaar en liggen ver uit elkaar.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.