Peugeot 306 XSi 2.0 16V (1999)

autoreview

Peugeot 306

Signalement

Uitvoering306 XSi 2.0 16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf23.288 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze auto heb ik aangeschaft in november 2003. Ik viel voor het model, kleur en natuurlijk de kilometerstand, want deze is uniek! De auto stuurt zeer prettig strak, is snel en soepel, dus je hoeft niet vaak terug te schakelen. De stoelen zitten perfect, hebben veel zijdelingse steun, alleen zijn de zittingen iets aan de korte kant. De schakelwegen van de versnellingsbak zijn lekker kort, alleen het schakelen zelf gaat een beetje hakerig, maar dit werkt niet storend. Verder ben ik uiterst tevreden over de auto.

PROBLEMEN

Alleen trillen van de remmen, maar dat komt omdat de auto zo weinig gereden heeft en dus veel stil heeft gestaan, waardoor remmen eerder af zijn. De remschijven en blokken zijn vervangen en dat was alles om het probleem te verhelpen.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.