Peugeot 206 XT 1.9 D (2001)

autoreview

Peugeot 206
Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206 - interieurPeugeot 206 - interieurPeugeot 206 - interieur

Signalement

Uitvoering206 XT 1.9 D
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf45.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De auto kreeg ik als leaseauto bij een nieuwe baan.
Als je van een 100nx in een 206 stapt, zijn de wegligging en zitpositie wel even wennen, beter gezegd, een forse stap achteruit. De 206 voelt erg sponzig aan bij hoge snelheden (130+). Alsof je na 3 dagen vorst voor het eerst op het ijs staat.
De zitpositie is ronduit een drama, het is net een oud theater, ziet er leuk uit maar zit van geen kanten. De auto is duidelijk afgestemd op francaises van 1.65m en niet op Nederlanders van 1.95m. De stoel kan niet ver genoeg naar achteren zodat je alleen op je kont zit en je bovenbenen niet ondersteund worden, maar toch is het stuur dan al onbereikbaar geworden, de stuurstang is 15 cm te kort en niet in lengte verstelbaar. De pook is uiteraard ook onbereikbaar. De pedalen stand is als in een busje, je moet ze "van boven naar beneden" intrappen. Op de achterbank is ruimte voldoende... voor 2 sporttassen. Absoluut dieptepunt is de 3e hoofdsteun: 3 volwassenen achter in een 206??? Beter van niet!

PROBLEMEN

Stotteren bij 2000 tpm, na reset verholpen.

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.