Peugeot 206 XR 1.1 (2001)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | 206 XR 1.1 |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2001 |
| Jaar van aanschaf | 2005 |
| KM-stand bij aanschaf | 35.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
We hebben de 206 gekocht als 2de auto de auto is gekozen voor het mooie design en veiligheid, uit die tijd zijn er niet veel kleine auto’s met 4 sterren met redelijke bagageruimte (meer dan bv een lupo). Ook valt de power van de motor tegen natuurlijk kan je niet veel verwachten van 60 pk maar ook hoog in de toeren komt ie niet lekker mee in het verkeer, en dat is vervelend met bv invoegen, inhalen van alles wat sneller is dan een trekker laat ik uit mijn hoofd. De Peugeot rijd ongeveer 1 op 16 wat redelijk is met een 1.4 Golf (die heeft echt veel meer power) rijd ik 1 op 14,5. Hij rijdt lekker bij 120 maar de stoelen geven weinig comfort.
PROBLEMEN
De afwerking is matig, bobine is stuk, zie andere reviews, lekkage bij antenne, afbreken van stoelvergrendeling en veiligheidriem blijft hangen aan vergendeling.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.




Lezersreacties (0)
Reageren