Opel Insignia Country Tourer 2.0 Turbo 250pk 4x4 (2014)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Insignia Country Tourer 2.0 Turbo 250pk 4x4 |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2014 |
Jaar van aanschaf | 2015 |
KM-stand bij aanschaf | 20.000 km |
KM-stand laatst | 49.000 km |
Stil, snel en comfortabel
- 27.000 km
Tot nu toe heeft de auto zich bewezen als een comfortabele reiswagen, waarmee je net dat beetje extra power hebt. De adaptieve vering rijdt merkbaar fijner dan het standaard onderstel. Samen met stilte in het interieur zorgt dat voor ontspannen rijden.
Het is beslist geen zenuwachtige auto. Sterker nog, de snelheidssensatie is niet heel heftig. T.o.v. de 1.6 turbo hoeft de motor duidelijk minder hard te werken en is er altijd reserve genoeg.
Verbruik is tot op heden niet veel hoger dan de 1.6 turbo. Op de snelweg is hij iets zuiniger, in stadsverkeer ligt het verbruik wat hoger.
De AFL verlichting is geweldig.
Ingeruild
- 49.000 km
Aangezien er het afgelopen jaar 30.000 km is gereden de auto ingeruild voor een diesel: V90 D4.
De Opel is een fijne auto met ruim voldoende vermogen, zeer prettig veercomfort, goed werkende multimedia. Als er iets te mopperen is, is het het benzineverbruik en het hoge gewicht. Dat heeft natuurlijk iets met elkaar te maken, maar met remmen en insturen voel je het gewicht ook wel doordrukken.
De volgende eigenaar gaat er een erg fijne auto aan krijgen!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.