Opel Corsa 1.4i-16V Sport (1999)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Corsa 1.4i-16V Sport |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1999 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 20.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Een zeer betrouwbare auto, in combinatie met deze motor ook een vrij snelle / pittige auto. Een nadeel is dat de auto standaard niet is voorzien van centrale vergrendeling. Een ander minpuntje is het redelijk overhellen in een snel genomen bocht.
Een pluspunt zijn de fijne sportstoelen die ook op langere ritten goede steun en zitcomfort leveren.
PROBLEMEN
Een lekke oliepomp, deze is onder coulance-regeling van Opel gratis verholpen. Verder weigert de achterruitewisser wel eens. Verder alleen 1 maal per jaar standaard beurt. Omdat ik vrij veel korte stukjes rijd is het brandstofverbruik hoog,
dit is waarschijnlijk ook gedeeltelijk te wijten aan mijn stevige rijstijl, een gemiddelde van 1 op 9 is natuurlijk niet echt zuinig.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.