Opel Corsa 1.0-12V (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Corsa 1.0-12V |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Nieuw gekocht in januari 2002 ter vervanging van een total loss gereden vorig type Corsa. In de meest simpele uitvoering met 2 opties (metallic lak en radio cd speler) voldoende.
Op de snelweg kan je goed meekomen, acceleratie met de 1.0 is ook in orde en verbuikt als je zuinig en normaal rijd 1:19.
Nadelen zijn dat na enkele jaren de versnelling niet meer in zijn eerste versnelling wilt en het schakelmechaniek vervangen moet worden (ruim 300 euro). Ook is de beenruimte niet al te veel en in een basismodel met een stoel zonder hoogteverstelling zit je laag achter het stuur.
Na 4,5 jaar is de Corsa verkocht en is er een Corsa Rhythm van december 2004 voor in de plaats gekomen.
PROBLEMEN
- Na anderhalf jaar viel de auto onderweg stil, de oorzaak was een losgeschoten klemmetje van de brandstofpomp. Dit is onder garantie en met gratis vervangend vervoer verholpen.
- Na 3 jaar krakende rubbers bij de ophangingen, zelf ingespoten met vloeibaar vet en het probleem bleef een half jaar weg.
- Na 4,5 jaar een defect schakelmechaniek waardoor de auto heel moeilijk in zijn eerste, tweede en derde versnelling ging.
Buiten bovengenoemde dingen totaal geen problemen gehad en heerlijk mee gereden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren