Nissan Primera 2.0 SLX (1999)

autoreview

Nissan Primera 2.0 SLX (1999)

Signalement

UitvoeringPrimera 2.0 SLX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf177.905 km
KM-stand laatst188.455 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste kilometers

  • 177.905 km

Ik was al enige tijd op zoek naar een geschikte auto voor woon-werkverkeer. Mijn voorkeur ging uit naar een Japans merk vanwege hun goede reputatie op het gebied van betrouwbaarheid. Na een tijdje vond ik deze Nissan Primera die tegen een zeer aantrekkelijke aanschafprijs te koop stond. De banden hadden een flink profiel, de motor klonk stabiel, de remmen krachtig en de wegligging perfect. Na een testritje wist ik genoeg. Er zat wel één grote maar aan: de (onderhouds)historie was totaal onbekend. Met deze gok reed ik er een week later mee naar huis. De afstandbediening van de centrale deurvergrendeling was ook kapot (ik heb dit enige tijd later laten repareren) en bleek bij de eerste tankbeurt dat de tankdeksel was verbogen (dit bleek later simpel te herstellen). Verder was er niks op aan te merken

Grote beurt

  • 178.472 km

Omdat ik totaal niks weet van de geschiedenis van de auto heb ik hem een week na aanschaf naar een garagehouder gebracht voor een grote beurt. Ik wist totaal niet wat ik moest verwachten, want het kon nog wel eens een dure grap gaan worden als er grote verborgen gebreken aan het licht kwamen. Dit bleek gelukkig niet zo te zijn. Naast het gewone onderhoud (filters/olie/bougies vervangen) bleek dat de kachelweerstand en enkele lampjes in het dashboard defect waren. Omdat de antenne met tape aan elkaar hing heb ik die ook maar gelijk laten vervangen. Al met al dus een grote meevaller.

10.000 km verder

  • 188.455 km

Na 10.000 km inclusief enkele duizenden kilometers in de afgelopen 3 weken vanwege vakantie rijdt de auto nog steeds perfect. Ik heb intussen de radio vervangen (maar meer vanwege de USB-aansluiting) en verder niks. Na de vakantie is de ventilatie van het interieur uitgevallen, maar na een paar dagen vanzelf weer aangegaan. Geen problemen verder.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.