Signalement
| Uitvoering | Pixo 1.0 Acenta |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2010 |
| Jaar van aanschaf | 2010 |
| KM-stand laatst | 32.000 km |
Een Suzuki Alto met een ander naamplaatje. Echt een boodschappenautootje, waar we in principe alleen korte afstanden mee rijden. De keuze viel destijds op deze auto omdat het aan aanbieding was en we 1500 euro terug kregen voor de schrootrijpe auto die we inruilden
Een pittig scheurijzertje, ondanks het 1 litermotortje en zelfs met mijn rijstijl behoorlijk zuinig: gemiddeld ± 1:18.
De auto heeft tot dusverre slechts één nadeel getoond en dat is de wel zeer matige lak. Je hoeft er maar bij langs te lopen of je ziet op die plek de witte grondlaag al door de lak tevoorschijn komen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.





![Nissan Pixo 1.0 Look Automaat [ 2e eig, dealer oh, nl-auto ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59328921/0-365963fdb072a68ce7852e4a502edf76.jpg)

Lezersreacties (1)
Reageren