Nissan Almera 1.5 Visia (2003)
autoreview

Signalement
Uitvoering | Almera 1.5 Visia |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2023 |
KM-stand bij aanschaf | 188.000 km |
KM-stand laatst | 189.000 km |
Geweldige aankoop
- 189.000 km
Begin van de week deze Nissan Almera gezien en direct gebeld of hij nog beschikbaar was. Ik moest er wel 2,5 uur voor rijden. Al eerder heb ik wat vooronderzoek gedaan en toen werd me al duidelijk dat dit een hele betrouwbare auto is. Ik wilde er één hebben. Nu zag ik deze voor een mooie prijs.
Super aardige vent van de garage (hij wil verkopen, dat begrijp ik), maar had het idee dat hij eerlijk was. Stukje mee gereden en het reed echt geweldig. Onder de auto ook geen roest te zien. En ziet er puntgaaf uit. Vond het ook een leuk kleurtje. Nu heb ik altijd oude auto's gehad zonder elektrische ramen, stuurbekrachtiging en zonder airco. Dat had deze Nissan allemaal dus om eerlijk te zijn al snel tevreden dan. Wat een vooruitgang.
Hij ligt heel vast op de weg, fijne comfortabele stoelen en voor mij lekker vlot. Mooi geluid ook van de motor als je hem even intrapt. Stationair is hij heel stil vind ik.
Enige puntjes bij aanschaf: rechterspiegel is niet te verstellen, het lampje van airbag knippert constant en de bestuurdersstoel wil niet inklappen om achterin te gaan zitten. Kleinigheidjes verwacht ik.
APK tot december 2023, maar omdat ik zover moest rijden heeft hij voor mij een afspraak gemaakt bij een garage bij mij in de buurt. Kosten waren voor hem zei hij. Netjes vind ik dat!
In mijn vakantie aangeschaft en ik ben al dagen aan het rondrijden. Super tevreden mee!!! Echt een aanrader.
Ik had gelezen dat de 1.5 motor eigenlijk te licht is voor het gewicht van de auto, maar ik vind het reuze meevallen. Hij is behoorlijk rap en haalt zo de 180 km/u (ook al uitgetest).
Binnenin de auto heb je ook allerlei vakjes en opberg dingen. super fijn. Viel me pas op toen ik thuis was. En een kleine maar fijne middenconsole.
Hij verbruikt wel wat olie heb ik gezien. Onderweg naar huis al wat bijgevuld en nu staat hij al op het minimum. En dat in een week tijd. Nu heb ik ook aardig wat gereden en goeie snelheden behaald. Hou het in de gaten.
Dus ik zou zeggen: koop er ook 1!!! Goeie aanschafprijzen ook. Voor maximaal 3000 euro heb je echt een goeie. De jongere modellen (zeg 2006 bijvoorbeeld hebben nog meer opties), maar dat ging boven m'n budget.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.