Mercedes-Benz ML 270 CDI (2003)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | ML 270 CDI |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Automaat |
| Bouwjaar | 2003 |
| Jaar van aanschaf | 2003 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Het rijden in een ML270 CDI is een heel nieuwe ervaring t.o.v. mijn vorige en tevens nog in bezit zijnde Vito.
Beide auto"s zijn voorzien van een grijs kenteken, echter dat is dan ook de enige overeenkomst die ze hebben & natuurlijk bezitten ze dezelfde dealer voor onderhoud en service.
De M-klasse is zelfs in de grijs-kenteken-uitvoering een zeer gerieflijke wagen om in te mogen rijden, alles netjes afgewerkt.
Met deze uitvoering lijkt het wel of je 100 kan worden samen met de auto, het motortje in deze wagen bezit toch ook wel de ondeugd van een wat jongere vent die het niet schuwt om het terrein in te gaan.
PROBLEMEN
Grote problemen zijn er tot nu toe niet geweest, de auto was in den beginne wat hobbelig, waarschijnlijk heeft dit aan de banden gelegen, na het uitbalanceren, aanzienlijke correctie geweest, is het probleem voor 95% opgelost.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Mercedes-Benz ML 270 CDI Youngtimer Grijs kenteken Automaat AMG-Brabus details
- 2001
- 313.234 km

Mercedes-Benz M-klasse 350 Stoelverwarming Automaat Elektrische stoelen
- 2005
- 255.017 km

Mercedes-Benz M-klasse 350 Special Edition Automaat ECC Audio/CD Navi Cruise Leder/Alcantara Trekhaak Dealeronderh. Apk 31/01/2027
- 2004
- 287.172 km

Lezersreacties (0)
Reageren