Mercedes-Benz E 320 Elegance (1996)

autoreview

Mercedes-Benz E 320 Elegance (1996)

Signalement

UitvoeringE 320 Elegance
Versnellingen5, Automaat
Bouwjaar1996
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf141.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Naast mijn lease Avensis bij Vos auto’s in Wijk en Aalburg (gespecialiseerd in MB’s)een in nieuw staat verkerende MB E320 elecance autom.5 gekocht voor erbij en voor het voorkomen van de fiscale bijtelling en het moet gezegd: deze auto is SUPER!
De auto is werkelijk voorzien van alle opties, inclusief telefoon, lederen bekleding, elektrische stoelen/ hoofsteunen/ stuur met geheugen, ECC, 5-bak automaat en alles wat een mens kan verzinnen! Voor relatief heel weinig geld rijdt je dan in een auto die elke hedendaagse (top)competitie aan kan, ik kan het weten want mijn voorlaatste lease auto was een Volvo-V70 inclusief alle opties. Die reed welhaast perfect maar deze MB is (nog) beter. Hooguit een wat ander karakter, wat minder scherp in bochten wellicht, maar who cares?
De 6 cilinder in lijn (en oh wat looptie mooi...)met toch haast 230 pk’s(!) en een geweldig koppel van 310 NM is fantastisch! Gekoppeld aan de automaat, die welhaast onmerkbaar schakelt, de zeer riante stoelen, de perfecte geluidsisolatie maken deze auto tot een waarlijk genoegen, zozeer zelfs dat het me moeite kost in mijn lease auto te blijven rijden, maar goed dat zal de nieuwigheid wel zijn, hoop ik! Nooit geweten dat deze zeer ruime sedan zo goed & mooi gebouwd is, was altijd een Volvo en BMW liefhebber maar daar is nu verandering in gekomen. Verbruik nu zo’n 1 : 9 en dat vind ik zeer acceptabel.
Met cruise control op de lange rit, genietend van de audio intallatie met CD-wisselaar, zal het nog wel beter gaan. Deze auto gaat samen met mij oud worden, zeker weten!

PROBLEMEN

Geen! Prima aflevering door dit bedrijf, heel vriendelijke mensen waarbij je het gevoel hebt dat dit een bedrijf is wat ook op de langere termijn denkt en niet alleen even snel een auto aan je wilt verkopen maar ook aan de after sales denkt!

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.