Mercedes-Benz CLS 350 (2005) #3

autoreview

Mercedes-Benz CLS
Mercedes-Benz CLSMercedes-Benz CLSMercedes-Benz CLSMercedes-Benz CLSMercedes-Benz CLSMercedes-Benz CLSMercedes-Benz CLSMercedes-Benz CLSMercedes-Benz CLS - interieurMercedes-Benz CLS - interieurMercedes-Benz CLS - interieur

Signalement

UitvoeringCLS 350
Versnellingen7, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf80.000 km
KM-stand laatst8.388.607 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

weinig problemen

  • 8.388.607 km

Toch weer terug bij Mercedes, er gaat tenslotte niets boven het merk met de ster.
Wel duur maar dan maar 2e hands.
Tot nu toe weinig problemen gekend met de auto.
Hij rijdt heerlijk en zuinig (1:10,5) ondanks dat hij zwaar is.
Is een prachtige auto, alleen achterin stappen is moeilijk en je moet altijd passagiers waarschuwen dat ze hun hoofd goed intrekken.
Dat is nu eenmaal de downside van een dergelijke auto.
Tot nu toe is alleen VW er in geslaagd een soortgelijke auto te maken die er behoorlijk uitziet. Al lijkt het wel alsof ze carbon papier gebruikt hebben om hem te tekenen.
Het comfort, rijgemak, betrouwbaarheid en bedieningsgemak staan allemaal op een heel hoog niveau en ik zou werkelijk niet weten wat MB hier nog aan zou kunnen verbeteren.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (15)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.