Mercedes-Benz C 200 Prestige (2016)
autoreview

Signalement
Uitvoering | C 200 Prestige |
---|---|
Versnellingen | 7, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2016 |
Jaar van aanschaf | 2021 |
KM-stand bij aanschaf | 18.880 km |
KM-stand laatst | 104.169 km |
Elke rit is plezier en genieten
- 30.500 km
Sinds mei 2022 in bezit van deze Mercedes C200 Exclusive, bouwjaar 2016. De auto gekocht in Duitsland en met zelfimport op een Nederlands kenteken gezet. Gekocht met een kilometerstand van 18.880 en inmiddels aardig wat rijervaring opgedaan. Wat een heerlijke auto om in te rijden. De stilte in de auto tijdens het rijden, de goede wegligging, het heerlijke sturen en de vele accessoires maken het elke keer weer een plezier om te rijden. Een van die accessoires de adaptieve cruisecontrol wil ik benoemen als heel bijzonder en aangenaam. De auto houdt afstand en stopt zelf als je dat wilt. De lange lijst met extra's zal ik hier niet verder benoemen. Tot op heden is er slechts een klein probleem en dat is dat een klein deel van de achterruitverwarming niet functioneert. Jammer vind ik gaan we nog opknappen met de dealer. De eerste beurt moet nog plaatsvinden. Als je dan toch nog een punt moet benoemen wat beter zou kunnen is de voorkeur van iets mindere stugge vering.
plezier in rijden gaat maar door
- 52.671 km
Zoals te lezen inmiddels aardig wat kilometers meer rijervaring opgedaan met onze C200. Het rijden blijft een plezier en ook met een autoambulance aan de auto gekoppeld. Met de caravan door Noorwegen zonder moeite berg op en genieten en dan ook van de natuur. Een heerlijke caravan trekker met voldoende vermogen. Wel met een hoger verbruik van zeker 30%! Problemen hebben zich niet voorgedaan en de eerste beurt heb ik laten doen in Kleve. Dit vanwege de 2 jaren garantie die er is op de auto en de Nederlandse dealers zijn niet bereid die uit te voeren, ondanks vermelding van Mercedes dat die garantie Europees is. Keurig geholpen bij dealer Herbrand met zelfs twee elektrische fietsen ter beschikking om de omgeving te verkennen. Kortom een heerlijk auto om te mogen hebben en rijden en tot nu toe geen enkele klacht meer gehad.
Plezier rijden blijft, maar slechte service Merced
- 104.169 km
De Mercedes bevalt nog steeds uitstekend al is de ervaring wel wat veranderd. In april 2025 een onderhoudsbeurt met APK. Bijzonder was dat de beide draagarmen voor vervangen moesten worden. Daarna weer mooie ritten kunnen maken. Naar Duitsland kijken naar een oldtimer en later die ophalen met een autotrailer achter de Mercedes. In mei op vakantie naar Frankrijk en Spanje, de Pyreneeën doorkruist. En dat is genieten met de Mercedes. Van de auto en van de natuur.
Jammergenoeg had ik in februari een kleine aanrijding waarbij de voorzijde, inclusief de grill werd beschadigd. En dan laat het merk Mercedes steken vallen. Het is nu juni 2025 en Mercedes kan nog steeds geen nieuwe grill leveren. De communicatie hierover is zeer slecht en onvolledig. Mercedes kan niet zeggen of die geleverd gaat worden laat staan wanneer! Klantenservice MB NL communiceert inhoudelijk niet en kan alleen, zoals ze zeggen, escaleren. En men probeert mij steeds terug te verwijzen naar dealer. Toch wel een smet op mijn beleving van het merk. Meer dan jammer.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.