Mazda 6 SportBreak 1.8 Exclusive (2003)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 6 SportBreak 1.8 Exclusive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand laatst | 187.895 km |
ERVARINGEN
- 184.000 km
Ik vind de Mazda 6 een bijzonder mooie, ruime en comfortabele auto. Ook de reacties die ik krijg op de auto zijn positief.
Mijn auto is voorzien van 17’ lichtmetalen velgen, die de auto een sportief uiterlijk verschaffen, de kleur van de auto is Carnet red. De gemonteerde lage banden hebben het comfort van de auto niet aangetast.
Inmiddels heb ik de Mazda 6 8 jaar en nog altijd is de auto niet voor reparaties in de garage geweest. Ook de trekkracht tijdens het rijden met een caravan is goed te noemen.
Jammer dat de auto ondanks de 12 jaar carrosserie garantie toch wel hier en daar last van roest begint te krijgen.
Technisch gezien is de auto perfect en heeft voor reparatie nog nooit een werkplaats van binnen gezien.
PROBLEMEN
Er ontstaat op dit moment roestvorming aan de achterste spatschermen. De dealer zegt dat dit veroorzaakt wordt door steenslag. Ik ben het hier niet mee eens. Tevens zijn er enkele plaatsen op de auto waar de vernislaag niet goed op de laklaag heeft gehecht, waardoor de vernis laag loslaat. Ik ben op dit moment ontevreden over de handelwijze van de dealer. De hiervoor beschreven lakproblemen horen niet voor te komen bij een auto die net 5 jaar is geworden.
- 187.895 km
De Mazda heeft inmiddels 187895 probleemloze kilometers achter zich gelaten. Ondanks het roestprobleem wat na een jaar of 4 zichtbaar werd was de Mazda een prima en probleemloze auto.
De Mazda is nu ingeruild voor een nieuwe Opel Astra Sports Tourer.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.