Mazda 323 FastBreak 1.8i GLX (1998)

autoreview

Mazda 323 FastBreak 1.8i GLX (1998)

Signalement

Uitvoering323 FastBreak 1.8i GLX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf119.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De Mazda 323 FastBreak 1.8i GLX is voorzien van een LPG G3 (LPI Vialle) installatie. De auto was voorzien van de standaard 14’ wielen deze heb ik snel na aankoop vervangen door 17’ wielen. Deze wielen passen wat beter bij de motorisering. Een pluspunt is de souplesse van de motor en heerlijk schakelende versnellingsbak. Dit in combinatie met de 17’ wielen maken het tot een heerlijke rijdersauto. Het geluid wat uit de standaarduitlaat komt mag lekker genoemd worden. Het dashboard is eenvoudig maar overzichtelijk vormgegeven. De interieur ruimte valt mij zeer tegen, voor 2 volwassenen en 2 kinderen naar mijn idee te krap. De stoelen zijn ook matig dit omdat ze iel en slap aanvoelen. Na een afstand van meer dan 100 km beginnen de stoelen al te vermoeien. De kofferruimte is groot genoeg.

PROBLEMEN

Het stationair toerental liep niet constant, dit probleem werd verholpen na vervanging van een LPG injector en pomp en na het opnieuw inlezen van software door de Mazda dealer. Het olieverbruik was naar mijn idee hoog. De Mazda heeft mij 1 keer laten staan het probleem was de accu. Verder alleen onderhoud aan de normale slijtage onderdelen.

(De auto is dealeronderhouden)

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.