Kia Niro 1.6 GDi Hybrid Connect Edition (2018)

autoreview

Kia Niro
Kia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia NiroKia Niro

Signalement

UitvoeringNiro 1.6 GDi Hybrid Connect Edition
Versnellingen6, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2018
Jaar van aanschaf2018
KM-stand bij aanschaf20 km
KM-stand laatst29.800 km
Lezerswaardering: 50%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Na ruim twee jaar

  • 29.800 km

We rijden de Niro nu sinds juli 2018, onze eerste nieuwe auto sinds lange tijd. Altijd tweedehands gereden, nu toch een nieuwe. Op zoek naar een private lease auto en bij de Niro uitgekomen. Lease gaf me teveel beperkingen, dus toen toch maar zelf gekocht.

Altijd Franse auto's gereden en nu een Koreaan! We kwamen uit een Citroën met hydropneumatische vering, dus dat was wel even anders. Maar, het rijdt eigenlijk heel comfortabel. Fijne stoelen en ook achterin genoeg ruimte. De auto nodigt niet uit tot snel rijden en is heerlijk ontspannen.
Eigenlijk een probleemloze auto, tot nu toe geen bijzondere kosten. Dat was met een Citroën wel anders!

Sinds een jaartje heb ik een auto van de zaak en dus rijden we ineens een stuk minder met de Niro. We doen hem niet weg, want mijn pensioen lonkt aan de horizon. Dan hebben we straks een fijne auto met niet al teveel km's erop.

De kofferruimte valt een beetje tegen, maar we waren ook wel groot gewend. Maar, als we samen op pad gaan kan altijd de bank plat en dan past er veel in.

We hebben de Niro ook een paar keer als caravantrekker gebruikt in de vakantie. Een caravan van ca. 1300kg is geen probleem. Vooral in de file is het heel prettig dat je op de elektromotor begint, geen gepruts met slippende koppeling. Echt ideaal.

Al met al een fijne auto.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Kia Niro

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.