Kia EV3 81.4 kWh Plus (2025) #4

autoreview

Kia EV3
Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieur

Signalement

UitvoeringEV3 81.4 kWh Plus
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2025
Jaar van aanschaf2025
KM-stand laatst3.552 km
Lezerswaardering: 45%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste 3,500 km

  • 3.552 km

De eerste 3.500 kilometer zijn naar volle tevredenheid gegaan. Ik heb maar 2 issues gehad. Issue #1 was na het installeren van regenerative breaking plus. Het scherm waarin de snelheid wordt weergegeven was dermate traag dat de snelheden met 5 seconden vertraging werden weergegeven. De garage heeft >10 minuten de accu polen losgemaakt voor een volledige reset. Daarna is dit probleem niet meer gezien. Issue #2 is de dashcam. Deze
is van een dermate incourante datum dat enkel mijn oude telefoon ermee wil communiceren. Dit is in behandeling bij aftersales.

Ik kan de gratis regenerative breaking plus software iedereen aanraden. Remmen doet de auto zelf. Je moet het het zien alsof er een mega skippy bal zit tussen jou en je voorganger. Hoe dichter bij hoe meer regeneratie. Ook het afremmen bij rotondes en bochten prima. Wel opletten, het werkt via de gps kaarten, dus soms remt hij niet. Maar het skippy bal effect is zeer comfortabel.

Ik ben al met pensioen, maar alle cijfers hou ik nog steeds goed bij. Ik heb een laadpaal bij mijn parkeerplek binnen de VvE, maar door dubbele btw issues is het best prijzig. Maar hieronder mijn statistieken:

kWh: 662.73
Euro: 296.75
Incl. BTW 359.07
Euro/100kWh 54.18
km 3552
Euro/100km 10.11
Wh/100km 18.66

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Kia EV3

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.