Kia EV3 81.4 kWh Plus (2025) #3

autoreview

Kia EV3
Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3 exterieurKia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3Kia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieurKia EV3 interieur

Signalement

UitvoeringEV3 81.4 kWh Plus
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2025
Jaar van aanschaf2025
KM-stand laatst300 km
Lezerswaardering: 31%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste week

  • 300 km

NB: Ik ben een Nederlander, maar woon in Portugal, waar de auto ook is aangeschaft.


Afgelopen zaterdag werd hij dan eindelijk afgeleverd: onze nieuwe EV3. We reden sinds 2018 al Kia, een Stonic die nu als 2e auto fungeert.

De eerste dagen met de EV3 zijn eigenlijk prima verlopen. De wagen geeft duidelijk meer comfort dan de Stonic en de motor is veel krachtiger. De auto is heel netjes afgewerkt van binnen en van buiten. Het interieur is "minimalistisch", maar voor mij geen probleem. De stoelen zitten prima. De gebruikte kunststoffen in het interieur zijn netjes, niet de mooiste materialen wellicht. Ikzelf geef daar niet zo heel erg veel om, als het maar netjes is afgewerkt zoals hier het geval is.

Bediening gaat vlekkeloos en als vanzelf. Ook het connecteren met verschillende Android telefoons ging prima. De apps, zoals Waze bijvoorbeeld, werken ook prima. Alles reageert snel en soepel. Een enorme verbetering t.o.v. de Stonic en andere wagens waar ik in verleden mee heb gereden waar het soms verre van soepel ging.

De auto is dus nog geen week in ons bezit en daarom kan ik slechts mijn eerste indruk geven. En die eerste indruk is prima.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Kia EV3

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.