Hyundai Inster 49kWh Pulse (2025) #2
autoreview
Signalement
Uitvoering | Inster 49kWh Pulse |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2025 |
Jaar van aanschaf | 2025 |
KM-stand bij aanschaf | 1 km |
KM-stand laatst | 737 km |
Inster, de eerste ervaringen
- 737 km
4 Juli een Hyundai Inster 49kW met winterpakket(o.a. warmtepomp) aangeschaft. Ik wilde graag een compacte EV, en deze is net zo breed als mijn Picanto.
De Inster rijdt geweldig soepel als op een vliegend tapijt terwijl deze ruim voldoende gemotoriseerd is 125 pk, en voor het geval je eens snel moet optrekken met invoegen of inhalen dan gaat dat zeer vlotjes.
Zuinig is deze ook, in de stad en op veelal 80 kmwegen, kom ik op een verbruik van circa 12,2 kW/100 km. Vergeleken met een benzineauto is dat ongeveer 1 op 50.
Je kunt gemakkelijk instellen dat je 1 pedal driving wilt dan kan op de motor geremd worden tot stilstand, waarbij de remenergie weer de accu oplaadt!
De Inster heeft ingebouwde navigatie adaptive cruise control, lane assist, etc.
Wel een puntje dat niet iedereen zal bevallen zijn de piepjes voor waarschuwingen zoals niet vooruitkijken, te snel rijden, gordel niet om , etc.
Maar het rijden gaat geruisloos en uitermate relaxed. Het bereik is op dit moment(zomer) ongeveer 400 km indien 100% opgeladen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Hyundai Inster
