Hyundai Inster 42kWh E-Motion (2024)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Inster 42kWh E-Motion |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2024 |
Jaar van aanschaf | 2025 |
KM-stand bij aanschaf | 1 km |
KM-stand laatst | 3.500 km |
Wat een leukerd
- 200 km
Sinds een paar dagen in bezit van de Inster. Wat een ongelooflijk leuke auto is dit. Hij rijdt geweldig en heeft , als basismodel, een enorme uitrusting. De ruimte achterin is bijzonder voor zo'n kleine auto, genoeg been en hoofdruimte. De eerste 200km waren een beleving. Gem verbruik 15.3kw/100. Buitentemperatuur rond 0 graden, dus dat zal beter worden als het warmer wordt. De bluelink app werkt goed, op afstand opwarmen van de auto is super!
Geweldig
- 550 km
De auto bevalt steeds beter, we hebben onze i10 ook nog, voor de zekerheid, mocht electrisch rijden niet bevallen. Prestaties en kosten van vier naar vijf sterren gezet. De i10 staat werkeloos langs de kant, omdat het gewoon erg leuk is om in de inster te rijden.
Enig nadeel tot nu toe is de trilling in het stuur, waarschijnlijk zijn de banden niet goed, ben al langs de dealer geweest. Konden op het eerste oog niets vinden. Met nieuwe banden moet dat probleem opgelost zijn.
Super
- 960 km
Nu de temperatuur boven de 10gr is, zie ik het verbruik steeds gunstiger worden. Een rit van 40 km snelweg en binnenwegen gemiddeld 13kwh👍. Deze week een ritje van 20km alleen 50 en 80 km wegen, 10.5kwh.
Nadeel dat er nog steeds geen oplossing is voor het trillen van het stuur, dealer wijst naar Hyundai Nederland en Hyundai wijst naar de dealer.....voor nieuwe kopers van een inster, zorg bij de onderhandelingen dat je premium banden op de auto laat zetten.
Zuinig
- 1.500 km
Hoe leuk is het om te merken dat ik de wltp meting heb verslagen. Bij de laatste laadbeurt had ik de batterij 100% opgeladen en staat er in de boordcomputer dat ik 371 km kan rijden.....en dat met een 42 kWh batterij 🤔😀
Auto rijdt goed, jammer dat er nog steeds geen oplossing is voor het trillen van het stuur. Klein kritiekpunt je, draaicirkel valt tegen
Super praktisch
- 3.500 km
De inster bevalt nog steeds, zeker nu er nieuwe all season banden van Vredestein onder liggen....wat een verschil, de trillingen zijn weg. Onze i10 staat er werkeloos bij, want wat is deze auto praktisch, dit weekend een mega partytent twee statafels en een koelkast vervoert, zonder problemen, wat een ruimte😀
Verbruik is nu vanaf de aankoop 12.4 kWh...echt heel netjes👍. En het blijft leuk rijden met een elektrische auto
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Hyundai Inster
