Hyundai i20 1.2 MPI i-Motion (2022)

autoreview

Hyundai i20 1.2 MPI i-Motion (2022)

Signalement

Uitvoeringi20 1.2 MPI i-Motion
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2022
Jaar van aanschaf2022
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst12.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Stilte

  • 12.000 km

Wat een heerlijke stille zuinige auto!
Op en neer naar Zuid-Frankrijk met 130 op de teller en dan gewoon 1op18 rijden, wat een genot.
Motor zou iets meer pit onderin mogen hebben,maar ja we willen zuinig rijden natuurlijk,daarom deze auto.
Met 105 op de teller 100 km ver 1op 25;5.
Schakelen is een feestje.
Koffer ruimte is ook echt wel ok.
4 koffertjes erin is geen probleem.
Veel extra’s op zo’n standaard auto.
Stoelen erg goed.(ben rug patiënt).
Achterin ook genoeg plek om te zitten voor volwassenen.
Ben erg tevreden eigenlijk over deze auto.
Hard rijden kunnen we toch niet meer in dit land!

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Hyundai i20

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.