Hyundai i10 1.0 i-Motion Comfort Plus (2014)

autoreview

Hyundai i10 1.0 i-Motion Comfort Plus (2014)

Signalement

Uitvoeringi10 1.0 i-Motion Comfort Plus
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2014
Jaar van aanschaf2014
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Nieuw Hyundai i10 1.0 Comfort plus

Eerste wat me opviel is de ruimte voor en achterin. Ik had het niet verwacht dat het zoveel ruimte in de auto zou zijn. (ben zelf 1,70M)

Stoelen:
Stoelen zaten heel goed.
Bestuurder kan de stoel ook in hoogte afstellen (dat is wel handig)
Achterin kunnen 2 volwassenen makkelijk zitten (rond 1,80M)

Stuur:
Multifunctioneel stuur.
Knoppen voor de audio, Bluetooth carkit en Cruise control (indien je als optie bij hebt genomen)
Je kunt het stuur ook verder in hoogte instellen.

Radio:
Ziet er goed uit (kon helaas niet testen ivm deze geblokkeerd was)
CD afspelen, MP3 via CD of USB poort en Aux voor bijv. Ipod

Dashboard:
Toerenteller, Boordcomputer, snelheidsteller en temperatuur meter

Versnellingsbak:
Hele fijne en directe versnellingsbak
Het is een handgeschakeld 5bak

Isolatie:
Wanneer je in de stad rustig rijdt (lage toeren), hoor je de motor bijna niet.
Zodra je even in hoge toeren een voertuig in wilt halen, hoor de motor wel in de voertuig maar valt allemaal mee.
Trouwens ik hoorde ook amper windgeruis (80km/h en hevige wind).

Specificaties in het kort:
Motor; 1.0 3 cilinder (66pk)
Versnellingsbak; 5 bak
Topsnelheid; 155 km/h
Gewicht voertuig; 908KG
CO2 uitstoot; 98 g/km
Kleuren; De standaardkleuren zijn Pure White, Baby Elephant (licht grijs) en Morning Glory (donkerblauw). Het aanbod metallickleuren is als volgt: Sleek Silver, Star Dust (grijs), Black Diamond en Montano Sky (lichtblauw).

Pluspunten:
Hoogwaardig weggedrag
Bestuurdersstoel ook in hoogte verstelbaar (zie je niet bij elke A-segment)
Motor en Wind hoor je amper
Hele fijne versnellingsbak
Standaard voorzien van centrale deurvergrendeling, bandenspanningsmeter, ESP.
6 airbags

Minpunten:
nog niet gevonden


Ja ja, en de nieuwe i10 Comfort plus is afgelopen maandag besteld. Kleur pure white met blauwe interieur. In december mag ik mijn auto bekijken en begin januari mag ik hem ophalen.


Update 11-2013:
Witte i10 toch geannuleerd wegens geen metallic lak. Ik heb zwarte metallic besteld. Auto is al binnen bij de dealer en wacht op de nieuwe kenteken. Levering Januari 2014


Update 13-01-2014
A.s. vrijdag haal ik mijn i10 op. Ik kan niet wachten.
Ik zal het verbruik in de gaten houden en hier vermelden.


Update 17-01-2014
Vandaag de i10 opgehaald. Eerst gezellig kop koffie gedronken met de verkoper en dan is de auto ''gepresenteerd'' met een bos bloemen.
Ingestapt in de voertuig en de verkoper heeft netjes alles doorgelopen met me samen. Stukje gereden voordat ik had betaald.

Algemeen:
Auto rijdt alsof deze al ingereden is.
Gaat heel soepel in de versnelling (ook achteruit)

Carkit:
Gelijk bluetooth gekoppeld aan mijn nieuwe telefoon Nokia Lumia 520.
Snel gekoppeld, geluid is goed en duidelijk verstaanbaar.

Verbruik:
Ik heb nog maar 30km gereden (naar me werk) maar de boordcomputer gaf 6.1L / 100KM aan. Niet slecht voor een nieuwe auto wat nog niet ingereden is.

Radio:
Radio heel makkelijk om te bedienen via het stuur. Radio stations worden netjes door de dealer voordat je komt ingesteld.
USB aansluiting nog niet getest.

Isolatie:
wanneer je de auto start, hoor je de motor totaal niet (radio uit). Ik keek voor de grap of de motor überhaupt wel draaide.


Update 20-01-2014

Algemeen:
700km zit erop. Auto rijdt heerlijk. Wel uitkijken bij hoge drempels want de voorkant is laag, anders raak je de spatbord van de voorbumper.
Nog heel even rustig aan doen voor het inrijden. Volgens het boekje tussen 2000 en 4000 toeren moet je rijden. (4000 toeren 5e versnelling is 140km/h)

Verbruik:
Boordcomputer geeft 5.4L/100KM aan. Niet slecht. Zelf nog niet berekend.
Indicatie voor schakelen helpt echt!

Prestatie:
Trek goed op, lijkt wel 4-pitter. Iedereen is verbaast dat mijn auto rijdt.

Geluid:
Je hoort de auto niet wanneer deze stationair draait en amper tijdens rijden. ik zeg.... heerlijk.
De luidsprekers in de voertuig, ja het is ok. Je moet geen Harmon Kardon verwachten of Boss.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Hyundai i10

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.