Hyundai i10 1.0 Go! (2016)

autoreview

Hyundai i10
Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10

Signalement

Uitvoeringi10 1.0 Go!
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2016
Jaar van aanschaf2019
KM-stand bij aanschaf19.000 km
KM-stand laatst19.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Betrouwbaar en comfortabel

  • 19.000 km

Begin 2019 de go uitvoering gekocht met 19000 op de teller en deze staat op momEnt van schrijven op 55600. Meestal koop ik een auto met een hogere km.stand maar deze was interessant geprijsd en kwam ook nog met originele fietsendrager voor elektrische fietsen.
Daarbij is het een leuke uitvoering met privacy glass, navigatie leder stuur en een goed werkende automatische airco.
Het rijden is in dit compacte autootje echt een feestje. Hij knort er vrolijk op los als je vlot weg wil rijden en maakt het geluid van een Porsche met een boxer motor maar gelukkig is dat over zodra je de gewenste snelheid bereikt hebt. Dan is hij echt stil en reuze comfortabel met name op het juiste asfalt.
Helaas houden de prestaties niet over en moet je geen Verstappen willen zijn maar dat kan je weten als je hem uitzoekt.
Onderhoudskosten vallen erg mee al moest ik wel bij km stand 45000 de schijven achter laten vervangen. Vond ik wel vreemd maar goed, het is gebeurd.
Cruise control en automatische airco zijn fijne extra’s op de i10 en werken perfect.
Het gemiddelde verbruik staat nu op de klok met 4,7 liter per 100 km waarbij ook regelmatig file wordt gereden.
Op de snelweg bij 100 km geeft hij rond de 4 ltr aan.
Wij gaan nu kijken voor een maatje groter en dat wordt weer een Hyundai maar dan de i20 1.0.
Ik hoop dat ik daar ook zo tevreden mee ben en weinig problemen tegen kom.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Hyundai i10

Lease'm
Hyundai i10 1.0i Comfort
€ 329
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.