Honda HR-V 1.5 Executive (2015) #3

autoreview

Honda HR-V 1.5 Executive (2015)

Signalement

UitvoeringHR-V 1.5 Executive
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf63.490 km
KM-stand laatst77.400 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Slimme zuinige, prima rijdende Honda HR-V

  • 77.400 km

Ik heb al eerder een review geschreven maar daarbij aansluiten lukt me niet...
We zijn een half jaar verder en de auto heeft zijn jaarbeurt gehad, geen bijzonderheden en 535,00 Euro afgetikt bij Honda dealer Van Nieuwkerk in Hilversum. Daarvoor heb ik de auto laten tunen bij Vtune in Huizen. Het vermogen is van 131pk naar 148pk gestegen. De motor loopt mooier, de CVT is beter bij de les, minder geloei en hij lijkt zuiniger. Het is een z.g. Pig-tale tuning, wat het ook moge betekenen... Verder de winterwielen tijdig gewisseld en zowaar het begon lekker te sneeuwen. Je rijdt in ieder geval met meer vertrouwen en grip in de ronde.

En ook voor de pekelperiode de auto laten de auto laten lakverzegelen bij GlanzMeester in Almere-Buiten. Je bent je auto twee dagen kwijt, maar hij komt wonderschoon terug!!
Kortom ik rijdt nog steeds zeer tevreden in de HR-V, Advance met een perfecte kalme wegligging, voorzien van allerlei slimmigheden, gewoon genieten!

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.