en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Uitvoering | CRX 1.6 ESi |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1994 |
Jaar van aanschaf | 2009 |
KM-stand bij aanschaf | 170.000 km |
KM-stand laatst | 170.500 km |
Proloog
Na enkele jaren in een 100NX te hebben gereden was het tijd voor wat anders. bij de lokale autoboer zag ik dit scheurmachine staan appeltjes groen ik was meteen verkocht, de man wist me te bewijzen dat de koppeling en de motor gereviseerd waren en dat de vorige eigenaar er 15 jaar in had gereden. ik kocht hem dezelfde dag nog.
Rijden
Wat is dat toch heerlijk, de auto is niet dat je zegt heel snel, maar een golfje eruittrekken waar van de ruige jongens inzitten vind hij geen probleem, en het comfort is heerlijk, alles electrisch etc en zelf cruiscontrol en airco hoorden bij de opties.
op de snelweg is het ook heerlijk vertoeven nergens last van en even snel inhalen is ook geen enkel probleem. heb hem tot nu toe geklokt op 200 op de teller wat naar mijn mening best netjes is.
het is natuurlijk het lekkerste om te cruisen en dat wordt in de zomer met het dak eraf dolle pret.
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.