Honda CR-V 2.0 Hybrid Business Edition 2WD (2023)
autoreview

Signalement
Uitvoering | CR-V 2.0 Hybrid Business Edition 2WD |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2023 |
Jaar van aanschaf | 2023 |
KM-stand bij aanschaf | 15 km |
KM-stand laatst | 10.256 km |
Zeer betrouwbaar ongelooflijk zuinig
- 10.256 km
Ik rijd al meer dan 30 jaar Honda begon met de Civic daarna Civic station en toen de Accord 2.0 i. 3 jaar geleden de Accord 2010 met automaat er in.
Sinds 5 januari 2023 de Honda Crv Hybrid E.Hev gekocht bij de Honda dealer in Helmond . Begin was even wennen met het rijden. Je moet leren om je voet met rust te laten dan is het en geweldige auto om in te rijden gemiddeld 1 op 18 voor zo'n auto top prestatie. De overbrenging tussen het aggregaat en Hybride is fenomenaal Honda heeft hier al jaren ervaring mee. Geen schokjes mooi vloeiende Atkinson aandrijflijn.
De auto is goed geïsoleerd tegen geluid overigens de laatste versie uit Japan afwerking interieur is top. zijn er dan ook minpuntjes eigenlijk niet de Airconditioning zou kouder mogen dat heeft te maken met het type gas wat er in zit . De auto is ook ruimer van binnen vergeleken de Accord.
Honda is niet echt goedkoop maar dat verdien je terug in de garage alleen service geen reparatie. Belangrijk met Honda gebruik de juiste olie . In Amerika Canada breek je de nek over de Honda's .
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?

Honda CR-V 2.0 HYBRID Elegance | NL auto | Volledig Dealeronderhouden | Trekhaak | 18 inch originele velgen | Navigatie | Carplay / Android auto
- 2019
- 85.857 km

Honda CR-V 1.5 Comfort 173pk LED TREKHAAK 2000kg TREKGEWICHT!
- 2019
- 71.838 km

Honda CR-V 2.0 i-MMD 2WD CVT Lifestyle PREMIUM CRYSTAL RED
- 2020
- 42.904 km