Honda Civic 1.5 LSi (1992)

autoreview

Honda Civic

Signalement

UitvoeringCivic 1.5 LSi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1992
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf225.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Echt een sportieve en leuke auto om in te rijden.
Voor een 1.5 motor zeer snel en natuurlijk moest de mijne net weer iets harder dan standaard. Dus daar kwam de katvervanger en de nokkenassen andere achterdemper en wingswest Bodykit rondom. Rijdt nog lekker ondanks het 4cm verlagen. Met 17’wielen geen problemen gekregen
Na meer dan 200000km nog steeds geen olieverbruik of extreme reparaties.
De Honda Civic 1.5LSI is echt een aanrader als je sportief wilt rijden en toch niet veel geld wil uitgeven.

PROBLEMEN

Enige probleem wat ik heb gehad waren mijn aandrijfassen die vernieuwd moesten worden vanwege het gestegen aantal pk"s en NM. Ze konden het blijkbaar niet aan en de verdelerkap scheurde vorige maand. Een bekende kwaal bij Honda ’het brandstofrelais’ ging kapot verder total geen problemen met het beestje gehad.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.