Ford S-MAX 1.6 EcoBoost Titanium (2011)

autoreview

Ford S-Max
Ford S-MaxFord S-Max faceliftFord S-Max faceliftFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-MaxFord S-Max faceliftFord S-Max faceliftFord S-Max facelift

Signalement

UitvoeringS-MAX 1.6 EcoBoost Titanium
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf5 km
KM-stand laatst560 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste ervaringen

  • 560 km

Afgelopen woensdag de auto opgehaald bij de dealer. De dealer verzorgde een uitgebreide introductie om alle knopjes uit te leggen. Het betreft een S-Max titanium welke al veel zaken standaard heeft. We hebben de volgende opties eraan toegevoegd:
-Business pack (navigatie, telefoon(BT) en parkeersensoren voor en achter)
-Twee extra stoelen acherin
-Spacepack (zonnegordijnen en vliegtuigtafeltjes)
-Metallic lak (Parklane)

De eerste kilometers zijn erg goed bevallen. Met de vorige auto hadden we al veel ruimte maar de S-max is nog weer een slag groter. Met name de drie stoelen achterin zijn erg breed waardoor de drie dames prima in hun kinderstoelen kunnen zitten en je niet hoeft te worstelen om de gordels vast te klikken.

De carkit is ook een verbetering met de Renault, het geluid is glashelder ook op hogere snelheden.

De motor is erg fijn, hij heeft voldoende power om snel op te trekken, ondanks de zwaarte van de auto. Op de snelweg hoor je hem bijna niet. In de bochten heldt de wagen nauwlijks over en dus prima te besturen.

Kortom een geweldige auto, ik houdt jullie op de hoogte of hij ook geweldig blijft!

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.