Ford Focus Wagon 1.8 TDdi 90pk Trend (2000)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Focus Wagon 1.8 TDdi 90pk Trend |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2000 |
| Jaar van aanschaf | 2002 |
| KM-stand bij aanschaf | 85.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Ik vind het een lekkere stuurauto met acceptabele power. Wegligging is echt geweldig. Deze dieselmotor is technisch niet de meest vooruitstrevende maar door zijn directe inspuiting toch zeer goed bij de tijd. Ook staat hij zijn mannetje in de bergen. Het verbruik bij normaal gebruik is heel acceptabel: 1 op 17. Het interieur is modern en verveelt niet gauw. De kwaliteit is bijzonder degelijk.
PROBLEMEN
Op een gegeven moment was de zitting van de bestuurdersstoel kapot (kuipje). Is door de dealer onder garantie vervangen. Soms met vochtig weer slipt de V-riem maar dat mag eigenlijk geen naam hebben. Ik moet eerlijk zeggen dat vergeleken mijn vorige auto (Escort TD Wagon BE) het onderhoud c.q. de reparatiegevoeligheid ontzettend is verbeterd.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Ford Focus Wagon 1.6i 16V Ambiente (1999)

Deze elektrische auto van Sharp is onderdeel van je huis

Test: Honda Prelude (2025) – Zijn onderstel smeekt om slingerende rivierdijken

Geely wil sterk groeien in het VK en overweegt lokale productie




Lezersreacties (0)
Reageren