Ford Fiesta 1.3 Style (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Fiesta 1.3 Style |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Wij hebben vorig jaar besloten om een andere Ford Fiesta te kopen omdat onze huidige Ford Fiesta Classic van 2001 wat kuren begon te krijgen en met mijn lengte (1.95m) wat aan de krappe kant was.
Toen we de auto kregen waren we in eerste instantie erg blij met de auto de wegligging, de ruimte en het comfort zijn niet te vergelijken met het vorige model van de Ford Fiesta.
Maar na 1500 km kwamen de problemen de auto begon te trekken en was om de snelweg niet te houden. Wij ermee naar de dealer toe deze gaf aan de banden zijn nieuw en moeten nog ingereden worden. Ik gaf aan dat we op vakantie wilden en dat ik er toch wat aan gedaan wilde hebben. Dit was het begin van een lange lijdensweg. De auto is inmiddels 8 keer uitgelijnd. Helaas zonder resultaat de auto trekt op de snelweg boven de 80 kilomter erg naar rechts en is erg sporingsgevoelig. Als je een stuk met de auto gereden hebt heb je gewoon pijn in de armen en de rug van het rijden.
De dealer geeft aan dat de auto sporingsgevoelig is en dat we eraan moesten wennen. Ik had hier geen rust over en ben naar een andere dealer gegaan. Deze gaf aan de auto is niet goed en na 2 dagen sleutelen en van alles proberen gaven ze aan we kunnen het niet vinden!
Al met al we hebben nu zo"n 13.000 km met de Fiesta gereden met een slecht gevoel.
Verder het comfort van de auto valt me niet tegen. Wel is het benzineverbruik aan de hoge kant 1:12.
Verder motorisch vraag ik me wel eens af of er echt 70 pk onder de motorkap zit. De auto is bij snel invoegen niet weg te branden en stuurt erg dweilerig.
PROBLEMEN
Verder hebben we veel kraakjes in de auto gehad, de stoelhoezen zijn met 2.000 kilometer vervangen, de verlichting ging steeds kapot en meer van dit soort dingen.
Al met al na alle deze ergenissen en het gebrek aan kennis van Ford Nederland en de dealers om de problemen op te lossen heb ik de auto inmiddels op een andere merk ingeruild.
Wel jammer om na jaren Ford gereden te hebben over te gaan naar een ander merk.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.