Ford Fiesta 1.25 82pk Titanium (2009)

autoreview

Ford Fiesta 1.25 82pk Titanium (2009)

Signalement

UitvoeringFiesta 1.25 82pk Titanium
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst1.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 1.000 km

op 16 april onze fiesta opgehaald in almere en sjonge sjonge wat een bekijks hebben we zeg. We hebben gekozen voor de 1.25 titanium 5 deurs uitvoering met launch pack.

Hierin zit oa cruise en climate control,voice control,bluetooth en nog wat leuke extra s.

Als extra hebben wij gekozen voor privacy-glass en een 2e inklapbare sleutel, dit is echt ideaal i.v.m onze vorige auto die deze optie niet had.

Mijn vrouw en ik konden het niet echt eens worden over de kleur en we twijfelden over een witte of een rode. Het is uiteindelijk een rode (geen metallic) geworden en van deze kleur nog geen seconde spijt gehad.Veel opgestoken duimen of lichtseinen gehad van bestuurders met een zwarte fiesta, erg grappig vind ik dit.

de eerste duizend kilometer zijn zonder problemen afgelegd. stoelen zitten lekker met mijn lengte(1.90 m) en het comfort is in onze ogen top.

Het enige wat mij opviel waren 2 dingen. De bijrijdersstoel heeft geen verstelling voor de lendenen, de bestuurdersstoel wel.Als mijn vrouw rijdt en ik zit er naast mis ik m stiekum toch wel. In het donker spiegelen de tellers in de 2 "kokers" dit vind ik wel storend.Ik lees in andere reviews hier niks over maar het viel mij bij mijn eerste avondrit op, misschien ben ik de enige of zijn er meerdere mensen die dit is opgevallen??

Kort samengevat zijn de eerste kilometers omgevlogen en zijn we zeer tespreken over de nieuwe ford fiesta. Vergeet ik nog te vermelden dat na 2 keer tanken de boordcomputer 7.1l aangaf en na de tweede keer 6.8l. Ben benieuwd of dat nog lager kan of word.


9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.