Ford Fiesta 1.0 65pk White Edition (2015)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Fiesta 1.0 65pk White Edition |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2015 |
Jaar van aanschaf | 2015 |
KM-stand laatst | 200 km |
Eerst indrukken
- 200 km
November 2015 viel mijn oog op de Fiesta White Edition. Mijn vrouw reed inmiddels tot volle tevredenheid in haar Ford. En ook al eerder had ze ruim 6 jaar plezier gehad in haar toenmalige Ford Fiesta. Vantevoren had ik wel nog gekeken naar de Mazda 2 en een A-segment auto. Omdat we tevreden zijn over Ford als merk en Fiesta als auto, hebben we eerst nog een proefrit gemaakt in een 1.0 driecilinder Fiesta omdat dit de motor is die in de white-edition ligt. Het is even wennen aan het geluid maar als je eenmaal op gang bent merk je weinig verschil.
We kregen een mooie inruilprijs voor onze Fiesta en inmiddels rijdt mijn vrouw een maand in haar Ford. Zelf heb ik er inmiddels ook een ritje op zitten. De carrosserie is grotendeels ongewijzigd behoudens de typische Ford-grille. Wat de auto in mijn ogen bijzonder maakt is mooie witte lakkleur ( zie trouwens veel witte auto's rijden) in combinatie met de zwarte spiegelkappen en het zwarte dak.
Verdere positieve verschillen met de vorige Fiesta:
- LED dagrijverlichting
- electrisch inklapbare verwarmbare buitenspiegels
- Sync incl navigatie
- mooie afwerking van dashboard en bekleding
- betere stoelen
- dashboardverlichting (was oranje, nu blauwachtig)
- leren stuur: pakt beter vast dan het vorige stuur.
Al met al is onze eerste indruk positief.
Ik ben met name benieuwd hoe de gebruikskosten (benzinverbruik) zich ontwikkelen. Ik zal dan ook de verbruiksmonitor bijhouden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.