Fiat Uno 1.5 i.e. SX (1991)

autoreview

Fiat Uno

Signalement

UitvoeringUno 1.5 i.e. SX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1991
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf120.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Het is een heel pittig Italiaantje, zoals de meeste italiaanse auto"s. Dit is nu mijn 2e Uno en het bevalt me best.
De wegligging is perfect, bij nat weer iets minder maar dat kwam door de Dunlop banden.
Met een top die 30 km hoger ligt dan volgens de fabriek ben ik best tevreden. Met 75 pk-tjes haalt hij de 200 op de teller.
De standaard uitrusting is zeer kompleet met el. ramen en cv. De stoelen zitten erg goed en bieden voldoende steun.

PROBLEMEN

- een motorsteun
- kilometerkabel
- rem piept rechtsvoor
- roest aan linkerdeur

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.