Fiat Stilo 1.9 JTD 115 Dynamic (2003)

autoreview

Fiat Stilo
Fiat StiloFiat StiloFiat StiloFiat StiloFiat StiloFiat Stilo - interieurFiat Stilo - interieurFiat Stilo - interieur

Signalement

UitvoeringStilo 1.9 JTD 115 Dynamic
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf2.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Aparte auto met eigen stijl, bijzonder tussen Golfjes, Astra"s en 307"s. Geweldige motor, superstrakke wegligging, veel ruimte en giga-uitrusting. Uitvoering met veel extra"s als demo gekocht (8 airbags, climate control, LM-velgen, sensorpakket etc.)
Rijdt als een luxe middenklasser, mede door rust en kracht van JTD. Goede stoelen (groot) met fijne stuurpositie (laag, maar rechtop). Heel comfortabel.

Reeel verbruik (gem. 1:17-18 bij vlot rijgedrag) valt tegen na Fabia (1:23). Ruimte genoeg voor compleet gezin. Alleen op vakantie een bagagebox nodig, verder is verschuifbare achterbank de oplossing.

PROBLEMEN

Diverse elektronische problemen melden zich via boardcomputer. Probleem lijkt overgevoelige computer bij spanningsdips. Uitvallende stuurbekrachtiging, ABS, deurvergrendeling etc. Alles kan zo weer gereset worden door dealer. (Je zou een reset-knop op het dashboard moeten hebben...) Mechanisch is alles oke. Wel wat rammels in het dashboard. Veel bandenslijtage op voorwielen vanwege naarbinnenleunende wielstand (vandaar die goede wegligging?!) Balans toch positief. Goede service dealer.

3,8
  • Betrouwbaarheid
    3
  • Prestaties
    5
  • Comfort
    4
  • Kosten
    3
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens