Fiat Multipla 1.9 JTD ELX (2003)

autoreview

Fiat Multipla
Fiat MultiplaFiat MultiplaFiat MultiplaFiat MultiplaFiat MultiplaFiat MultiplaFiat Multipla - interieurFiat Multipla - interieur

Signalement

UitvoeringMultipla 1.9 JTD ELX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Vanaf het allereerste begin (1998) een bijzondere auto gevonden met een zeer veel mogelijkheden in het dagelijks gebruik. Toen de Alfa vervangen moest worden heb ik in 2002 een proefrit gemaakt in de dieseluitvoering (type 2). Toen al onder de indruk van de prestaties en het gemak van het rijden. Op grond van diverse informatie gewacht op het volgend model (type 3) waarin een aantal dingen, waaronder het remsysteem en veiligheidsvoozieningen, verfijnd zijn.
Afgelopen jaar:
- naar Italië, met zes personen en vouwwagen en dan als een speer over de Gotthard en
- verhuisd met telkens zo"n circa 20 verhuisdozen

Kortom een een geweldige auto !!!

PROBLEMEN

Eigenliijk nauwelijks noemenswaardig, maar toch een opsomming:
- onvoldoende afhandeling van mijn vragen tijdens het koopproces door de importeur
- bij levering geen dan wel oude handleidingen ( en dan ook nog in het engels)
- achterdeur/klep mocht wel hoger open gaan; ik pas er net niet onder
- waarom geen lade onder de bestuurderstoel of de 10 cd-speler onder de bestuurderstoel en lade onder de bijrijderstoel laten
- gelukkig nu radiobediening op het het stuur en jammer genoeg geen telefoonbediening
- vocht in vrijwel alle lampenhuizen (is door dealer verholpen)
- rechter achterportier ging beduidend minder open dan het linkerachterportie ( is door dealer verholpen)
- achteruitrijsensor vervangen door dealer
- in verband met problemen in mijn rechterknie problemen gehad met het vinden van de juiste zithouding (na lang zoeken juiste zithouding gevonden)

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.