Daewoo Leganza 2.0 CDX (1999)

autoreview

Daewoo Leganza
Daewoo LeganzaDaewoo LeganzaDaewoo LeganzaDaewoo LeganzaDaewoo LeganzaDaewoo LeganzaDaewoo LeganzaDaewoo Leganza 2.0 SX

Signalement

UitvoeringLeganza 2.0 CDX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf91.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De auto is compleet uitgerust, alarm+startonderbreking, lederen bekleding, geregeld airco (climatcontrole) etc. voor een gunstige aanschafprijs.
Heb de auto in 2003 aangeschaft en begin 2004 een G3-gasinstallatie (onderbouw) laten installeren.
Kan bovendien een caravan trekken op een zeer acceptabele manier (gewicht caravan 1300 kg)
De bestuurdersstoel is goed verstelbaar, achter in de auto hebben de passagiers voldoende beenruimte. Het zicht rondom is in principe goed met uitzondering dat in de bochten de A stijl enigszins het zicht belemmert.
Heeft een zeer grote kofferruimte ook ondanks de gastank die op de plaats van het reservewiel is geplaatst.
De wegligging van de auto is goed, doch helt enigzins over in het bochten werk met hogere snelheid.
De airco werkt goed en trekt niet al te veel vermogen weg.
Alles van de auto heeft naar behoren en betrouwbaar gewerkt.

PROBLEMEN

De eerste problemen zijn begonnen augustus 2004 de airco begon duidelijk minder goed te werken. In mei 2005 plotseling startproblemen.
Mei 2005 een grote beurt (120.000) vervangen bougies, motorolie, koelvloeistof, pollenfilter airco, luchtfilter,benzinefilter, oliefilter, v-snaar vervangen, distributieriem, spanrol, geleide rol, remschoenen voor vervangen, voorste flexibele deel uitlaat geschuurd, vervangen, achteruitlaatdemper stuk vervangen. en controle airco en startproblemen.
startproblemen werd veroorzaakt door sleuteluitlezer defect vervangen. Airco defect verdamper, condensator radiateur en pomp.
De kosten voor de grote beurt 1160 euro en de kosten reparatie airco 1800 euro.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.