Citroen C5 Aircross PureTech 180 Shine (2019) #7

autoreview

Citroën C5 Aircross
Citroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 AircrossCitroën C5 Aircross

Signalement

UitvoeringC5 Aircross PureTech 180 Shine
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2019
Jaar van aanschaf2021
KM-stand bij aanschaf16.570 km
KM-stand laatst21.000 km
Lezerswaardering: 22%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

een salon op wielen

  • 17.693 km

Heb al driekwart jaar de ontwikkelingen en ervaringen van de c5 aircross gevolgd en in april dit jaar er één aangeschaft het is de shine uitvoering met 8 trapsgewijs automaat en 180 pk om deze super comfortabele auto voort te bewegen de automaat schakelt vijlloos stoelen super ook kwa stelmogelijkheden het rijden is des citroen comfort van hoog niveau

topper

  • 18.800 km

na niet al teveel km (vakantie met de camper) toch nog een toevoeging aan deze review de auto voldoet nog uitstekend en het multimedia systeem is niet zo traag als wat ik test lees,ik 1 minpuntje de hoeken onder aan de portieren zijn vlijm scherp het is kunststof dus heb ik ze afgerond (mijn vrouw heeft haar been behoorlijk opengehaald.) Brandstof verbruik valt niet tegen 1 op 17 gem. De full ledverlichting is een zegen

update

  • 21.000 km

Ik heb nu 21.000 km gereden met de c5 aircross en het blijft feest om met deze auto te rijden de weg ligging is gewoon zo als het hoort strak in de bochten geen banden die op zijn wangen rust als je hard door de bocht gaat het is een suv en geen sportwagen hoewel met de 180 pk is hij lekker snel. De autm.verlichting werkt goed dimlicht/grootlicht visa versa doet dit op tijd. Verwarming en ventilatie zijn dik in orde. Elektrische achterklep bediening is even zoeken waar je met je voet moet wezen,maar als je dat heb gevonden werkt het. Adaptive cruise controle werkt goed behalve als je voorganger afslaat en hij al de hoek om is remt de c5 nog even door dan moet je gasgeven wil je degene die achter je rijd niet ophouden. Nog steeds dik tevreden.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.