Citroen C5 Aircross BlueHDi 180 Business Plus (2019)

autoreview

Citroen C5 Aircross BlueHDi 180 Business Plus (2019)

Signalement

UitvoeringC5 Aircross BlueHDi 180 Business Plus
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2019
Jaar van aanschaf2019
KM-stand laatst42.000 km
Lezerswaardering: 66%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Comfort

  • 42.000 km

Sinds vorig jaar Augustus rijd ik met mijn C5 Aircross Business Plus met 180 pk automaat dagelijks voor mijn werk op en neer tussen Hengelo en Best.
Na een heel aantal BMW's (5) en 1 Audi is dit echt heel wat anders.

Bijzonder positief zijn het comfort van de vering, de stoelen, de motor en de algehele rust in de auto.
De vering is buitengewoon comfortabel en alleen bij scherpe bochten merk je dat het een hoger model is dat wat meer over de voorwielen wil schuiven.
Buiten de Audi (wat een 6 cylinder diesel) was heb ik ook nog nooit zo'n stille auto gehad! De motor hoor je binnen nauwelijks en heeft met zijn 400nm koppel meer dan voldoende trekkracht, de 8traps automatische versnellingsbak schakeld zeker zo goed als bij de eerder genoemde "premium" auto's.
De stoelen waar ik eerst wat twijfels over had aangezien het zitgedeelte wat korter is dan bij mijn vorige auto's zitten erg comfortabel, ook op langere afstanden.

Negatief zijn het wat traag werkende infotainment systeem en de de achterklep die niet hoog genoeg opengaat met het risico dat je je hoofd stoot.
Het adaptieve cruisecontrol werkt op zich prima maar de auto heeft wel de neiging om tussen de lijnen heen weer te gaan zwabberen ipv netjes in het midden te blijven rijden. Al met al ben ik heel erg content met deze auto en zou ik hem rustig weer bestellen, je krijgt gewoon heel veel waar voor je geld.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Citroën C5 Aircross

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.