Citroën C2 1.4 VTR (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | C2 1.4 VTR |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Al bij 8 kilometer valt de motor uit. Sindsdien schommelt het toerental bij stationair. De versnellingsbak kraakt in zijn 2 (van 3 naar 2) net als vroeger bij een Alfa 33. Automatische lampen gaan te laat aan en te laat uit. Automatische ruitenwisser is vaak van slag en wist dan bij droog weer! Ook ben ik ook ontevreden over de Citroen dealer in Waalwijk. Ik ga voortaan naar Bertens in Tilburg.
Verder rammelt de auto aan alle kanten, piept al vanaf het begin ergens bij de banden of onder de motorkap. Ook is de auto niet zo zuinig als Citroën doet vermoeden.
Maar ja, het is dan ook geen Duitse auto.
PROBLEMEN
Zie boven
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren