Citroën BX 19 GTI (1986)

autoreview

Citroen BX
Citroen BXCitroen BXCitroën BXCitroën BXCitroën BXCitroën BXCitroën BXCitroën BXCitroen BX - interieur

Signalement

UitvoeringBX 19 GTI
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1986
Jaar van aanschaf2001
KM-stand bij aanschaf208.000 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 83%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Voor het geld dat men tegenwoordig voor deze type BX-en moet betalen, is er eigenlijk geen betere keus. Veel ruimte, hoge mate van comfort, alles (incl. schuif/kanteldak) electrisch bediend (spiegels, ramen voor/achter), stuurbekrachtiging en een zeer mooi interieur met zeer goed zittende voorstoelen. Wat betreft de prestatie geeft deze Fransman veel nieuwe auto´s het nakijken. Met zijn 125 pk en maar 1009 kg is het een snelle reisauto en zeer geschikt ook voor gezinsgebruik.
Voor de echte liefhebbers is er ook een BX-club.
www.bxclub.nl

PROBLEMEN

Koppelingspedaal afgebroken. (zelf hersteld)
Nieuwe accu.
Nieuwe uitlaatbuis en achterdemper.
Wat massaproblemen met de verlichting.
Ophangsteun achterdemper gelast.
Bovenstaande natuurlijk zelf gerepareerd.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.