Citroën AX.axion (1990)
autoreview

Signalement
Uitvoering | AX.axion |
---|---|
Versnellingen | 4, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1990 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand bij aanschaf | 87.517 km |
KM-stand laatst | 87.517 km |
citroen ax.axion inj
- 87.517 km
Na een aantal maanden zoeken naar een leuke auto heb ik de moed opgegeven,net mn diploma op zak zie ik bij de boer deze rode auto staan en was op slag weg.
20 jaar oud minder dan 90.000 kilometer gemaakt en technisch in goede staat,nieuwe accu,motor gereviseerd,en voor 750euro een een auto wat een zuinigheidswonder voor mn rekening is (150euro) per maand.
Auto gekocht en 6 dagen later accu leeg,met startkabels weer aan de praat gekregen accupool losgemaakt want ergens wordt er stroomgelekt.
Qua rijden ben ik zeer tevreden,de auto komt overal mee naar toe zonder maffe dingen.
9 februari naar nederlands elftal eerste keer een langer stuk met de AX gereden,koelvloeistof kookte aantal keer,dus stoppen om af te laten koelen.
thuisgekomen alle koelvloeistof opgekookt na dit verhaal geen last meer mee gehad
90.000 kilometer is gepasseerd en de APK komt in zicht,ik hoop zonder al te veel kosten erdoor te komen.
Met de APK in zicht alles gecrontroleerd o.a verlichting,banden,claxon,vering,gordels,
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.