Chevrolet Captiva 2.0 VCDI 150pk Executive (2008)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Captiva 2.0 VCDI 150pk Executive |
---|---|
Versnellingen | 5, Automaat |
Bouwjaar | 2008 |
Jaar van aanschaf | 2008 |
KM-stand bij aanschaf | 10 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Bezit deze auto nu 2 weken, en is deze review gestart om na het lezen van andere review’s ook een mening te delen met anderen over deze wagen.
Daar staat hij dan, de sleutel overhandigen en eenmaal binnen in de wagen overkomt je de geur van leer als een totale verrassing, verder de motor gestart( nog nooit een proefrit gemaakt)en het valt reuze mee.Een rustig roggelende diesel.Ja en verder tijdens de eerste 1000km leren rijden met dat ding (want dat is het ).
Moet nog wel even turen in de boeken wat waar en hoe maar al spelenderwijs gaat dit wel lukken, tot nog toe geen noemenswaardige problemen.
Korte uitleg samenstelling auto; kleur zwart bekleding beige leder, schuifdak, automaat zeer soepel lopend, extra’s trekhaak en blue tooth.
Ter informatie ga de auto in het voorjaar ook testen als caravantrekker te weten
een stevige knaus.
PROBLEMEN
Vanochtend geschrokken van olie? plekken op de oprit maar direct naar de garage en niets geconstateerd.Misschien van een andere wagen.
Verder nog geen probleem.
Waarderingen tot nog toe is natuurlijk zeer pril, bij deze
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?

Chevrolet Captiva 3.2i | AUTOM | Executive | 4WD | NL-AUTO | 7 PERSOONS | LMV | ECC | AUTOMAAT |
- 2006
- 148.328 km

Chevrolet Captiva 2.4i Style 2WD 7PERSOONS nieuwe distributieriem nieuwe banden......
- 2011
- 183.517 km

Chevrolet Captiva 2.4i Shadow 2WD 2010 Zwart met rood leer!
- 2010
- 259.240 km